fbpx
Online конфігуратор вхідних дверей заповненням Peroto

Як знайти ідеальні двері для вашого будинку за допомогою декількох кліків?

Спростіть подорож до вхідних дверей своєї мрії за допомогою нового конфігуратора PERITO . Він простий у використанні, і у вас є можливість практично віртуально перенести вибрані двері до вашого будинку. На деякий час станьте художником-графіком та створіть за декілька кліків, щоб візуалізувати список із дверей, між якими ви можете вільно визначитися.

Ви обов’язково оціните деякі бонусні функції, які полегшать вашу роботу. Ви можете використовувати конфігуратор дверей на ПК , планшеті чи мобільному телефоні . Ви можете легко налаштувати його будь-де, навіть у дорозі.

Ще одна велика перевага – можливість збереження незавершеної або готової конфігурації. Завдяки унікальному коду, ви можете в будь-який час повернутися до роботи або продовжити за дапомогою коду, щоб вказати параметри менеджеру та отримати цінову пропозицію. Ви також можете зберегти готову конфігурацію у форматі PDF, надіслати її електронною поштою або роздрукувати.

Все дуже інтуїтивно зрозуміле.

Спочатку ви вибираєте дизайн матеріалу і вибираєте лінійку продуктів, або можете безпосередньо шукати одну з більш ніж 200 пропонованих моделей.

Ми дбаємо про кожну деталь і тому тут нічим не відрізняється. Ви можете імітувати не тільки параметри моделі, але і, наприклад, вибрати, чи є у вас заплановане світло або бічне скріплене скління . Звичайно, завдяки цьому варіанту ви зможете краще уявити остаточну конструкцію дверей в цілому.

Конфігурація панелі вхідних дверей рясніє можливостями. Можна спробувати невичерпну гаму оздоблень і не тільки зовнішньої, але й внутрішньої сторони дверей. Ви можете вибрати кольори RAL, структурні кольори та декоративні фольги, що імітують вигляд дерева. Ми також дамо вам ідею з графічним зображенням при виборі вставленого або перекриваючогося варіанту каркаса дверного полотна.

Ви також можете пограти з квітами на фасаді під час основного виду дверей. Але ви неодмінно оціните функцію вставки вибраних дверей у модельний будинок або у власну реальну фотографію.

Ви можете легко спробувати запропоновані декори чи скління для даної начинки дверей.

Для полегшення подальшого спілкування з нашими менеджерами ви також можете додати точні або приблизні розміри необхідних вхідних дверей, а також, чи це права або ліва, всередину чи назовні двері, що відкриваються.

Нарешті, як ми вже згадували вище, ви можете створити унікальний код, зберегти конфігурацію у форматі PDF, надіслати конфігурацію електронною поштою або просто надрукувати всю специфікацію. За допомогою цієї інформації ви можете зв’язатися з нашими менеджерами з відносно чітким запитом, і отримати цінову пропозицію без довгих затримок.

Ми віримо, що вам сподобається працювати з новим дверним конфігуратором і одночасно полегшити собі вибір вхідних дверей.

Згенерований референтний код конструкції для розрахунку вартості надсилайте на viber: +3 80984229516 або e-mail: office@kantal.lviv.ua

Online конфігуратор вхідних дверей заповненням Peroto
Позначено на:                

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.