fbpx
Енергопакети® Glas Trosch

Склопакет – основа енергозбереження, адже він займає 80-90% площі вікна, а значить, саме від якостей залежить технічні характеристики всього вікна та кількість втраченого тепла з приміщення. Завдяки спеціальному екологічно безпечному і невидимому неозброєним оком напиленню зі срібла та інших металів, енергозберігаючі склопакети Глас Трьош значно знижують втрати тепла з приміщення взимку. Таким чином, якщо в приміщенні встановлено автономне опалення, заощаджуються витрати на опалення. Якщо ж опалення централізоване, то температура в приміщенні збільшується на кілька градусів.


Однокамерні складаються із двох шиб із дистанцією між ними 16 мм., або 24 мм., одна із шиб може мати енергозберігаюче покриття, чи мультифункціональне, простір між шибами заповнений просушеним повітрям або газом аргон (Ar)

Двокамерні склопакети складаються із трьох шиб із дистанціями між ними 8, 10, 12, 14, 16 мм.. Одна або дві шиби можуть бути із енергозберігаючим, мультифункціональним чи комбінованим покриттям. Простір між шибами заповнений просушеним повітрям або газом аргон (Ar).

Довговічність

Оскільки магнетронне напилення на склі знаходиться всередині герметичного Енергопакету® і воно не може бути пошкоджено, термін служби покриття дорівнює терміну служби Енергопакету®. Численні випробування і 20 річний досвід застосування енергозберігаючого скла у всьому світі показали виняткову надійність такого покриття.

Вплив на рослини

Для нормального росту кімнатних рослин важливим є денне світло і ультрафіолет, що очищує приміщення від мікробів. Більш тепла поверхня внутрішнього скла дозволяє рослинам відчувати себе комфортно навіть узимку. Всі розмови про те, що енергозберігаюче скло не пропускає ультрафіолет – вигадки від нестачі інформації.

Швейцарська якість

Енергопакети® виготовляються на підприємствах, що входять до швейцарської групи Glas Trösch. Процес виробництва відбувається під контролем системи якості та надійності, яка аналогічна тій, що діє на підприємствах групи Glas Trösch в Швейцарії та Німеччині. Всі комплектуючі постачають відомі європейські виробники.

Читайте також: