fbpx
Максимальне енергозбереження за допомогою SWISSPACER

Теплозберігаюча полімерна дистанційна рамка-прокладка компанії SWISSPACER (технологія «Теплий край») є найважливішим компонентом енергозберігаючого вікна. З її допомогою особливо ефективно ізолюються краю склопакетів і встановлюється відстань між склом. Окрім цього, разом з паронепроникною і газонепроникної плівкою вона сприяє тому, щоб з міжскляного простору протягом усього терміну служби вікна не розсіювався наповнює його газ і всередину вікна не проникав водяна пара. Таким чином протягом тривалого часу підтримується теплоізолююча функція склопакета, а отже і всього зданія.Ви економите грошові кошти протягом багатьох років.

SWISSPACER Ultimate – це дистанційна рамка з найнижчою теплопровідністю на ринку, тому більшість найбільших світових виробників склопакетів покладаються на теплозберігаючі рамки лідера в сфері інновацій.

Краща теплозберігаюча полімерна дистанційна рамка-прокладка на ринку відповідно до директиви Інституту віконних технологій WA-17/1 і WA-08/3.

Газо- і паронепроникна високотехнологічна плівка гарантує тривалий термін служби і безвідмовної роботи.

SWISSPACER Ultimate є інновацією і результатом безперервних наукових розробок. Вона була впроваджена в 2013 році і була новітнім поколінням в сімействі продуктів компанії SWISSPACER.

SWISSPACER Ultimate асоціюється з новим поколінням дистанційних прокладок і є найкращою в світі теплозберігаючої полімерної дистанційною рамкою-прокладкою відповідно до директиви Інституту віконних технологій WA-17/1 і WA-08/3.

SWISSPACER Ultimate – це ідеальне поєднання пластикового профілю з найнижчою теплопровідністю і добре ізолюючої високотехнологічної плівки, яка перешкоджає дифузії газу.

Переваги SWISSPACER ULTIMATE

  • SWISSPACER Ultimate, найкраща теплозберігаюча полімерна дистанційна рамка-прокладка на ринку, перевірена Інститутом віконних технологій Розенхайма.
  • Високоякісна високотехнологічна плівка має більш низький коефіцієнт теплопровідності, ніж алюмінієва фольга або фольга з нержавіючої сталі. Таким чином можуть бути досягнуті надзвичайно хороші значення коефіцієнта теплопровідності SWISSPACER Ultimate.
  • Прокладка SWISSPACER Ultimate забезпечує оптимальну теплоізоляцію і економію енергії протягом терміну служби вікна.
  • Газо- і паронепроникним високотехнологічна плівка гарантує захист від втрати газу і проникнення вологи, а також тривалий термін служби склопакета.
  • При використанні куточків монтаж теплоізолюючих рамок-прокладок SWISSPACER Ultimate може бути розпочато негайно і не вимагає додаткових вкладень.
  • SWISSPACER Ultimate у великій кількості використовуються в процесі промислового виробництва, який здійснюється на спеціально обладнаних для гнуття або зварювальних верстатах.
  • Завдяки хорошій стійкості форми при використанні теплоізолюючих рамок-прокладок SWISSPACER Ultimate гарантується виняткова паралельність рам, а значить вони ідеально підходять для двокамерного склопакета.
  • Доступна в 17 кольорах