fbpx

Похило-зсувний портал PSK

Розсувні системи успішно застосовуються в житлових приміщеннях для скління виходу на терасу, веранду або балкон. Компанія Канталь пропонує своїм клієнтам функціональну та зручну систему – портальну або паралельно-зсувну систему PSK. Ця система дає можливість стулці відкидатися в похиле положення, а також відсуватися убік.
Застосування порталів в приватних будинках дає можливість максимально збільшити межі будинку завдяки візуальному ефекту злиття будинку з навколишнім пейзажем.
Розсувні портали застосовуються і в міських квартирах – використовуються для благоустрою лоджії, при цьому балконний блок демонтується, а його місце займає розсувний портал.
Встановлення розсувних порталів в заміських котеджах, приватних будинках і міських квартирах забезпечить приміщення максимальною кількістю світла і повітря, а також прекрасним зовнішнім виглядом і візуально розширить простір.

Технічні обмеження.
Не завжди наші бажання або бажання наших дизайнерів співпадають з технічними можливостями матеріалів. Щоб уникнути непотрібних витрат, вже на стадії проектування використання PSK-portal plus слід врахувати наступні обмеження для різних моделей:
PSK 160 plus: Комфорт, просте і надійне управління за допомогою візка із спеціальним пружинним механізмом
ширина стулки по фальцю- від 670 до 1600 мм
висота стулки по фальцю- від 660 до 2360 мм
PSK 200-Z plus: З напівавтоматичним управлінням для великих і важких стулок масою до 200 кг
ширина стулки по фальцю- від 770 до 2000 мм
висота стулки по фальцю- від 1000 до 2360 мм

Підйомно-розсувна система HST VEKASLIDE


Встановлення системи панорамних дверей подарує дому шарм, незабутній інтер’єр і неповторний дизайн. Розсувні панорамні двері, які іноді ще називають підйомно-розсувними, найчастіше використовуються при проектуванні та будівництві приватних будинків і котеджів – це нестандартне рішення в облаштуванні використовують люди, які цінують функціональність, енергоефективність, естетику, індивідуальність і бажання відрізнити свій будинок від масової і однотипної забудови . Ці панорамні конструкції відрізняються привабливим дизайном, ергономікою і високим рівнем герметичності.

Розсувні панорамні двері зможуть закрити проріз шириною до 6 метрів. Кількість стулок може варіюватися від двох до чотирьох, також застосовується поєднання різних кольорів і геометрій. Особлива форма порогу забезпечує справжню герметичність розсувних панорамних дверей, а сучасна фурнітура дозволить з легкістю управляти масивними стулками.

Розсувні системи VEKA у Львові. Ухильно розсувні двері портал у Львові. Підйомно розсувні панорамні двері HST VEKASLIDE. Розсувні двері для дому, котеджу замовити у Львові. Розсувні двері Львів.