fbpx
Вікна BONDING

Унікальна технологія дозволяє вклеювати склопакет в стулку без використання сталевого підсилювача й підкладки під склопакет. Сполучені клеєм склопакет і профіль стабілізують вікно, при цьому склопакет, приймає на себе функцію підсилювача. Стійке з’єднання склопакета і профілю знижує ризик просідання стулки та покращує шумоізоляційні властивості вікна.

Більше світла з вікнами bonding

Одне з основних завдань вікна – впускати сонячне світло. І за цим параметром не всі вікна однакові. В одних частка переплетінь , що перешкоджають сонячним променям, велика, в інших – мінімізована. Останні вікна називають широкоформатними – світлова, тобто корисна, частина вікна в них доведена до максимуму. Завдяки застосуванню технологій bonding inside і powerdur inside з’явилася унікальна можливість виготовлення максимально широких стулок – до 1500 мм, що стало особливо затребуванним в сучасному проектуванні та будівництві.
На що впливає світлопропускання вікна? І чи важливо воно?
– В дизайні інтер’єру головну роль грають не меблі та колір стін, а саме освітленість. Світле приміщення сприймається більш просторим і життєрадісним, ніж затемнене. При цьому, електричне освітлення не може відтворити ефект сонячного.
– Сонячне світло впливає на самопочуття та настрій. Добре освітлене приміщення сприяє бадьорому тонусу, високій працездатності та гарному настрою.

Ще безпечніше з вікнами bonding

Більшість компаній при виготовленні вікон користуються стандартним методом кріплення склопакета в стулку вікна – розклинюванням пластиковими пластинами, яке призводить до максимальних навантажень в місцях їх сполучення. У момент експлуатації стулки виникають сили, які гранично впливають на кутові з’єднання профілю та фурнітурні елементи. Склопакет надає стулці міцність і жорсткість. Але ця міцність через встановлення склопакета за допомогою пластикових підкладок призводить до того, що всі сили тиску зосереджуються в місцях підкладок і переходять через них на склопакет, що в результаті призводить до максимальних навантажень на нього. У вікнах з вклеєними склопакетами значення пікових навантажень знижуються на 70%, так як сили впливу розподіляються рівномірно по всьому периметру лінії вклеювання. Таким чином суттєво мінімізується ризик деформації конструкції та скорочується ризик бою склопакетів під час скління конструкції, транспортування, монтажу, і особливо під час експлуатації вікна.
Крім того, істотно підвищується зломостійкість завдяки склеюванню по всьому периметру – склопакет неможливо видавити з стулки, навіть якщо виламати штапік.

Ще тихіше з вікнами bonding

Вікна із вклеєним склопакетом . Великі віконні можливості. Вікна із великими стулками, створками. Вікна Львів.

Більш ефективна звукоізоляція – клей виконує функцію поглинача по всьому периметру склопакета в порівнянні зі звичайними вікнами, де кріплення склопакета виконується розклиненням пластиковими пластинами.