fbpx
Як зняти плівку з пластикових вікон?

На захисних плівках профілів виробники пишуть, що знімати плівку з металопластикових віконних конструкцій необхідно безпосередньо після проведення робіт по їх встановленні. Але, зряду причин, цією вимогою часто нехтують. Захисне покриття захищає конструкцію від забруднень, які неминуче виникають в ході ремонту або будівництва. Наприклад, плівка може виявитися корисною при оформленні відкосів, зовнішньому утепленні житла, проведенні декоративних робіт. У таких випадках клею чий склад плівки залишається на рамах довше і з часом твердне. Це ускладнює процес відділення плівки, а сам клей залишається на вікнах у вигляді неестетичних чорних плям. Як же тоді зняти плівку з пластикових вікон?

Вирішити цю задачу можна в два етапи, послідовно застосувавши механічний і хімічний способи. Перший дозволить видалити саму плівку, тоді як другий – впоратися безпосередньо із клеєм. Відповідно, для досягнення найкращого ефекту доцільно пройти обидва етапи. Саме такий підхід дозволить вам ефективно позбутися проблеми й уникнути появи подряпин на вікнах.

Отже, захисне покриття можна безпечно зняти трьома інструментами:

  • шкребком для очищення склокерамічних плит;
  • промисловим феном (припустиме також використання побутового високої потужності);
  • шкільною гумкою.
  • У першому випадку слід акуратно відокремити плівку гострим краєм шкребка. За рахунок того, що дане приладдя сконструйоване для склокераміки, ймовірність появи подряпин на вікнах досить низька. Але при роботі все одно слід бути обережним.

Другий варіант вважається більш безпечним і надійним. Гарячим повітрям необхідно нагріти заклеєну поверхню. Важливо не переборщити, щоб плівка не розплавилася і не прилипла до конструкції намертво. Ще тепле покриття видаляють одним впевненим рухом. У разі необхідності, можна підчепити край будь-яким гострим предметом.

Видалення плівки гумкою, на перший погляд, здається досить екзотичним методом. На практиці доведеться докласти чимало зусиль, зате і ПВХ-профіль певно що залишиться в цілості.

Але щоб зняти плівку з пластикових вікон, застосування одного механічного способу недостатньо. Після фізичного відділення плівки на віконних рамах залишається клей, який міцно зчеплений з конструкцією. Якщо речовина не встигла добре висохнути, можна обійтися звичайною побутовою ганчіркою і мильною водою. Добре змоченою матерією слід енергійно потерти забруднені ділянки.

Використовувати хімічно агресивні миючі засоби не рекомендується.
Варто згадати, що перераховані методи зняття захисного покриття підходять для всіх елементів віконних конструкцій. Клеючий склад у них, як правило, застосовується один і той самий, що дозволяє застосовувати однакові засоби для роботи з рамами, склопакетами, підвіконнями, фурнітурою.

Насамкінець відзначимо, що, перш ніж зняти плівку з пластикових вікон, варто обов’язково завершити всі будівельні роботи в області отвору. Так ви зможете зберегти привабливий зовнішній вигляд конструкцій надовго. Безумовно, за винятком тих робіт, після яких фізично зняти плівку буде неможливо.

veka.ua

Як зняти плівку з пластикових вікон?
Позначено на:                

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.