fbpx

Підвіконня WERZALIT виробляються за запентованою технологією, методом пресування в формах при високих температурах. Вони водостійкі, міцні, довговічні. Підвіконня WERZALIT – це якість у всіх відношеннях.
У внутрішньому дизайні приміщень вибір підходящого підвіконня також я питанням естетики. Скромний елемент приміщення, або яскравий акцент -WERZALIT пропонує Вам найбільший вибір форм, декорів, а також розмірів.
Підвіконня WERZALIT виробляються з сертифікованої PEFC деревини в складі з високоякісними смолами. WERZALIT має 50-ти річний досвід виробництва та використання формопресованих матеріалів. Це гарантує кращий вибір сировини при виробництві продукту.

Внутрішнє підвіконня серії exclusiv.
Красива класична форма
exlusiv – це класична серія з типовим, інтегрованим капіносом. Вона є в продажу в якості стандартного підвіконня. Різноманітні кольори , декори та три види різної текстури поверхні дозволяють реалізувати Ваші індивідуальні ідеї в оформлені приміщення.
Форма капіносу 34мм надає підвіконню серії exlusiv класичного вигляду. Завдяки особливостям матеріалу, таким як міцність, стійкість до деформації, легкість в догляді це підвіконня добре зарекомендувало себе як на приватних, так і на громадських об’єктах.