fbpx
Захистіть свій дім від непроханих гостей!

Ваш будинок – це місце, в якому Ви можете забути про проблеми та турботи зовнішнього світу, зануритися в затишок і комфорт домашнього вогнища. Тому особливо важливо, щоб Ваш будинок міг гарантувати необхідний рівень безпеки. Протизламні вікна – ось на що треба звернути увагу, якщо Ви хочете захистити свій будинок.

Безпека: комплексний підхід

Сучасне протизламне вікно – це поєднання механічної (протизламна фурнітура) і електронної (датчики контролю доступу) систем захисту.
Також, протизламні вікна або, як їх ще називають, безпечні вікна треба розглядати як єдиний комплекс, що поєднує в собі профіль, скло, фурнітуру та кваліфікований ліцензійний монтаж. Все разом це утворює захисний ланцюг, від якого буде залежати, зламає злодій Ваше вікно за лічені секунди або воно залишиться для нього неприступним.

І все таки, найважливішим елементом протизламного вікна, є зламостійка фурнітура. Протизламна фурнітура відрізняється від звичайної віконної фурнітури. Спеціальні механізми, що відповідають за відкривання-закривання вікна мають інший конструктив. Завдяки своїй формі вони забезпечують більш надійний взламостійкий притиск рухомий стулки до нерухомої рами.