fbpx

Фурнітура є одним з найважливіших елементів будь-якого вікна, адже саме від її якості залежить багато чинників, таких, наприклад, як, довговічність вікна – фурнітура піддається значним навантаженням при закриванні або відкриванні вікна, безпека вікна – найчастіше проникнення в приміщення відбувається через маніпуляції фурнітурою, герметичність вікна – від якості будови фурнітури залежить рівномірний притиск стулки до рами, а це – шумоізоляція, теплоізоляція і відсутність протягів.
Вікна компанії КАНТАЛЬ комплектуються фурнітурою преміум-класу компанії SIEGENIA -світового лідера на ринку виробників фурнітури, яка постійно створює та впроваджує різноманітні інноваційні технології та використовує в роботі високотехнологічне сучасне обладнання.
Однією з особливостей даної фурнітури є її модульність – є як стандартна комплектація, так і можливість отримання додаткових опцій. Це дає можливість встановити у вікно саме ті спеціальні допоміжні елементи фурнітури, які задовольнять індивідуальні потреби клієнта і відповідатимуть високим вимогам комфортної експлуатації та дизайну.
Неперевершена якість, тривалий термін експлуатації, сучасний дизайн в союзі з функціональністю, максимальний рівень комфорту і безпеки – саме таким стає вікно від компанії КАНТАЛЬ з фурнітурними системами TITAN AF і FAVORIT Si-Line від компанії SIEGENIA.

Віконна фурнітура з паралельним зміщенням

activPilot Comfort PADK пропонує нові можливості провітрювання – крім традиційного відкривання і нахилу дана система дозволяє зміщувати стулку по всьому периметру віконної рами на 6 мм і забезпечувати, таким чином, природний повітрообмін в приміщенні в будь-яку погоду.

activPilot Comfort PADK є новаторським рішенням Winkhaus в області віконної фурнітури. Важливою особливістю даної системи є змінена черговість відкривання для поворотно-відкидних стулок – «закрита – відкинуто – відкрито». Таке рішення може широко застосовуватися в дитячих установах, будинках престарілих, лікарнях і школах.

Повернувши ручку на 90o від положення «закрито», отримуємо «відкид» стулки замість традиційного «відкрито». При подальшому перекладі стулки на 180o (повністю вгору), стулка переходить в стан «відкрито». Для того щоб закрити стулку, необхідно перевести ручку назад на 180o.

Ключовою перевагою фурнітури activPilot Comfort PADK є функція безпечного щілинного провітрювання за допомогою зміщення стулки по всьому периметру віконної рами на 6 міліметрів. Вікно, оснащене системою PADK, дозволяє комфортно провітрювати приміщення, забезпечуючи здоровий мікроклімат, економію енергії і захист від дощу і шуму. Більш того, стулка, що знаходиться в положенні провітрювання, зберігає високі протизламні властивості згідно DIN EN 1627 – 1630 – до класу Протівозломная WK2 / RC2. Додатковою перевагою activPilot Comfort PADK є положення ручки, яке не вказує на режим вентиляції, знижуючи тим самим ймовірність візиту зловмисників.

Таке рішення широко затребуване на ринку, часто використовується як в приватних будинках, багатоповерхових будівлях, так і об’єктах соціального значення – лікарнях, школах, дитячих садах і будинках престарілих.

Довговічність фурнітури для вікон

Фурнітура для вікон пвх SIEGENIA має спеціальне покриття «титан-срібло» або «нержавіюча сталь», яке наноситься гальванічним способом. Антикорозійна стійкість цих покриттів підтверджена випробуваннями – 480 годин в водно-соляному тумані до утворення перших ознак іржі для покриття «титан-срібло» і 1000 годин випробувань для поверхні «нержавіюча сталь». Крім цього, всі елементи фурнітури литі.