fbpx

Багатоточковий замок серії AV3

Новий autoLock AV3 з автоматичною многоточечной системою замикання має магнітний контакт на рамі. Наявність двох ригелів з автоматичним блокуванням забезпечує високий рівень безпеки і щільний притиск дверного полотна до рами. В якості додаткової функції можлива установка відповідної планки на раму, що дозволяє легко переводити режим відкривання дверей в стан «день-ніч».

Швидко, безпечно та безшумно

autoLock AV3 від Winkhaus – це система з автоматичним многоточечним замиканням, в конструктиві якої є сталеві запірні ригелі, виконані з додатковими кулачковими напрямними для ущільнення дверної конструкції при динамічному закриванні двері. Замок автоматично блокується за допомогою ущільнюючих напрямних і замикаючих ригелів, які спрацьовують при закритті дверей від магнітного датчика, встановленого на рамі. Це гарантує надійне замикання навіть без додаткової фіксації.

Замикаючі ригелі і фалевая засувка можуть бути розблоковані за допомогою профільного циліндра або дверної ручки.

Магніт на рамі

Магнітний датчик, встановлений на рамної частини замку, дозволяє своєчасно і безшумно спрацьовувати автоматичному блокуванні. Завдяки системі замикання, за допомогою магнітного датчика, гарантується стабільна робота дверного замка незалежно від зазору між рамою і полотном стулки.

Замикаючі ригелі і елементи ущільнювачів

Ущільнювальні елементи системи AV3 забезпечують оптимальний притиск стулки до рами. При динамічному контакті дверного полотна з рамою дані елементи забезпечують стислий стан незалежно від замикаючих ригелів. Міцні сталеві ригелі системи AV3 завжди автоматично закриваються, тим самим запобігаючи можливості віджимання стулки. Це означає, що автоматичне замикання забезпечує високу безпеку, навіть без фіксації дверей за допомогою центрального ригеля.

Роликовий петлі SIKU RB

Сучасна вхідні двері повинні задовольняти не тільки індивідуальний смак власників будинку, але і найвищим вимогам до взломостойкости, теплоізоляції і естетичному зовнішньому вигляду. У такій взаємодії дизайну і функціональності особливо важлива роль відводиться системі дверних петель.

Петлі SIKU RB – акуратна система циліндричних петель у виконанні з нержавіючої сталі відразу звертає на себе увагу і стає цінним деталлю загальної картини.