fbpx
Європейські вхідні двері ENTRY

В Європі багато вхідних дверей в приватні будинки зроблені з металопластику, який зарекомендував себе як один з найбільш енергоефективних матеріалів. Але це лише каркас. Основне функціональне навантаження несе на собі дверне полотно. Завдяки йому, європейські вхідні двері вигідно відрізняються від усіх нам звичних «броньованих дверей», які правильно називати «металевими», і які дуже часто промерзають і швидко втрачають свій зовнішній вигляд під впливом сонячних променів і опадів.

І якщо з металопластиком багато хто знайомий, на дверних заповненнях, з яких в принципі і складається полотно, варто зупинитися детальніше.
Дверне заповнення зроблено із застосуванням різних матеріалів, що відповідають за звукоізоляцію, збереження тепла, естетичний вигляд, довговічність і простоту обслуговування.

☝️Виготовлення дверного заповнення досить складний технологічний процес, тому в Європі цим займаються спеціалізовані компанії.Виробником наших дверних заповнень є компанія Perito – vchodové dveře, що має понад 25-річний досвід роботи.

🔎️️Отже, всі верстви заповнення повинні бути надійно склеєні між собою, створюючи один монолітний елемент, який нагадує сендвіч. Внутрішня (прихована) частина, що відповідає за енергоефективність та звукоізоляцію, складається з таких матеріалів, як PIR,PUR та XPS, розташованих в суворо визначеному порядку. Зовнішня – це армований композитний матеріал GFK товщиною 3 мм.

❗В дверях ENTRY Ви не бачите контур стулки, як в звичайних пластикових дверях.

Що очікує Замовник, зупинивши свій вибір на європейських вхідних дверях?
✅ він хоче отримати теплі двері, які не будуть промерзати при перших морозах
✅ мати досить надійні механізми замикання, що відповідають європейським нормам протизламності
✅ отримати модель саме з таким дизайном, який би підкреслював його індивідуальність
✅ довговічність надійного використання, без порушення зовнішнього вигляду і функціональності
✅ і, з огляду на останні тренди, можливість установки різних датчиків автоматичного доступу та сигналізації з їх інтеграцією в SmartHouse.

❗Всі двері виготовляються виключно «під замовлення».

Отримати більше інформації та дізнатись ціну:
+3 80984229516 & Viber
+38 (068) 433-55-03.
E-mail:office@kantal.lviv.ua, kantal-lviv@ukr.net

👉Вибір моделей та конфігуратор:
https://www.kantal.lviv.ua/door/

Європейські вхідні двері ENTRY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.