fbpx

24 травня на базі навчального центру, розташованого на заводі VEKA Україна, відбулася дилерська конференція компанії ” Канталь”, офіційного партнера VEKA. Захід зібрав 50 осіб, які з’їхалися з різних регіонів України.

Основною метою конференції стала презентація нової продуктової лінійки, розробленої на базі найпопулярніших систем VEKA: Softline 70 та Softline 82. Особливістю всіх представлених експонатів стала ексклюзивна технологія компанії “Канталь” — вклеювання склопакетів.

На окрему увагу заслуговує продукт “Вхідні двері з заповненням”, який розроблений із застосуванням спеціальної дверної стулки системи Softline 82. Його особливість полягає в технологічності та енергоефективності; при цьому готовий продукт має чудові протизламні характеристики та може бути виконаний в індивідуальному дизайні та кольорі.

Також під час конференції компанія “Канталь” представила рішення на базі профільної системи Softline 82 для пасивних і енергоефективних будинків: вікно з високим коефіцієнтом опору теплопередачі. Застосування спеціального високотехнологічного армуючого профілю з термомостом дозволяє досягти максимально можливих показників по опору теплопередачі.

Крім того, під час заходу відбулося випробування вікна, виготовленого компанією “Канталь” з профілю Softline 82 з уклеєним склопакетом. Конструкція була виконана в максимально допустимому розмірі 2400х1150 см. Вікно тестувалося на спеціальному стенді, де було піддано вітрових навантажень, перевірці на повітро/ – і вологопроникність. У підсумку, дане рішення успішно витримало вітрове навантаження 600 Па, а також показало повну герметичність і вологонепроникність.

Семінар КАНТАЛЬ на заводі VEKA  Україна. Новітня продукція фірми Канталь презентована на заводі VEKA. Вікна Века Львів
Компанія “Канталь” презентувала нову продуктову лінійку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.