fbpx

Продукт «ELITE SL82» створений на базі профільної системи німецького концерну VEKA AG – Softline 82. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «ELITE SL82» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Першокласний семикамерний профіль з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 1,06 м2с / Вт. «ELITE SL82» має збільшену монтажну ширину – 82 мм, замість традиційних 58 мм або 70мм. Холоду необхідно проробити більш тривалий «шлях» у приміщення – це дозволяє встановлювати вікна «ELITE SL82» в найхолодніших кліматичних зонах.

Вишуканий дизайн зовнішнього контуру і ущільнення елегантного чорного кольору роблять вікна «ELITE SL82» універсальними, як для установки в новобудовах, так і для реконструкції будинків старого фонду.

Вікна та двері «ELITE SL82» відкривають всі грані комфорту і дарують його нове відчуття. Вони чудово захищають будинок від холоду, вітру, негоди, непроханих гостей. Вони стильні й розкішні, безпечні та енергоефективні, надійні та довговічні – кожен знайде в них свою родзинку.

Кількість камер 7
Монтажна ширина, мм 82
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням) 1,0м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення 3
Можливі кольори основи білий,темно-коричневий, темно-сірий, карамельний
Матеріал ущільнень АРТК, силікон
Колір ущільнень чорний, сірий, карамельний
Товщина склопакету, мм до 44
Європейські сертифікати RAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продукті ELITE SL82, ELITE bonding SL82, PASSIVE SL82, PASSIVE bonding SL82