Завантаження...

SIEGENIA

SIEGENIA
Вікна компанії КАНТАЛЬ комплектуються фурнітурою преміум-класу компанії SIEGENIA -світового лідера на ринку виробників фурнітури, яка постійно створює та впроваджує різноманітні інноваційні технології та використовує в роботі високотехнологічне сучасне обладнання.

Однією з особливостей даної фурнітури є її модульність - є як стандартна комплектація, так і можливість отримання додаткових опцій. Це дає можливість встановити у вікно саме ті спеціальні допоміжні елементи фурнітури, які задовольнять індивідуальні потреби клієнта і відповідатимуть високим вимогам комфортної експлуатації та дизайну.

Неперевершена якість, тривалий термін експлуатації, сучасний дизайн в союзі з функціональністю, максимальний рівень комфорту і безпеки - саме таким стає вікно від компанії КАНТАЛЬ з фурнітурними системами TITAN AF і FAVORIT Si-Line від компанії SIEGENIA.
   

Переваги фурнітури Titan AF

Довговічність

На всі елементи фурнітури SIEGENIA гальванічним способом наноситься покриття «титан-срібло» або «нержавіюча сталь». Антикорозійна стійкість цих покриттів підтверджена випробуваннями - 480 годин у водно-соляному тумані до утворення перших ознак іржі для покриття «титан-срібло» і 1000 годин випробувань для поверхні «нержавіюча сталь». Крім цього, всі елементи фурнітури литі.

Захист від проникнення

На кутовій передачі замість стандартної циліндричної цапфи можливе встановлення грибовидної протизламної цапфи. У поєднанні з протизламною планкою вузол витримує навантаження на розрив до 1,5 тонн.
Комбінація високоміцного полімеру та сталі гарантує ще більш високу зносостійкість запірних пластин.

Комфортне закривання

Велика ступінь втягування ножиць гарантує комфортне закривання та відкривання дверей балкону або вікна навіть з дуже широкою стулкою. Завдяки високоякісному полімерному повзунку ножиці володіють великою несучою здатністю при мінімальному зносі деталі. Гальмівна муфта забезпечує м'яке ковзання при переведенні стулки в похиле положення. Також інтегрований захист від захлопування при похилому положенні стулки.

Захист від провисання

Мікроліфт - це запатентований механізм підйому стулки. За допомогою цього механізму конструктори усунули проблему провисання стулки. Мікроліфт складається з двох металевих роликів у нижньому кутку стулки (протилежному верхній петлі), які беруть на себе все ударне навантаження при закриванні стулки і плавно, м'яко закочує стулку, забезпечуючи ще більш довгий термін служби всього виробу.

Надійність

Петлі здатні витримувати навантаження від 130 до 160кг, тоді як межа інших стандартних петель - 100кг, до того ж петлі оснащені полімерними втулками, що оберігають їх від тертя.


Грибовидна цапфа

- самостійно згладжує допуски міжфальцевого зазору і, таким чином, значно знижує витрату часу на регулювання при монтажі
- автоматично підлаштовується під зміни рамного профілю, що виникають, наприклад, при коливаннях температури
- гарантує оптимально регульовану і довговічну систему замикання
- перешкоджає виникненню трудомістких в обробці і дорогих рекламацій
- регулювання притиску комфортної грибовидної цапфи сприяє додатковому індивідуальному підлаштуванню під відповідні допуски міжфальцевого зазору
 

Блокатор помилкової дії

- підходить для всіх розмірів і форматів вікон
- не дозволяє одночасно приводити стулку в поворотне і похиле положення
- володіє високою функціональною безпекою
- може бути встановлений на готове вікно

Делікатне провітрювання

Елемент сезонного провітрювання дозволяє легко регулювати інтенсивність повітрообміну між приміщенням і зовнішнім середовищем. «Зимовий» варіант провітрювання забезпечує обмежений приплив свіжого повітря, що дозволяє уникнути переохолодження приміщення, а «літній» - дозволяє провітрювати кімнату максимально інтенсивно.