Завантаження...

Протизламна фурнітура

Протизламна фурнітура
Безпека власного житла - невід'ємна складова комфортного існування людини. Але не всім і не завжди вдається зберегти недоторканість свого дому: в Європі щорічно реєструються сотні тисяч випадків крадіжок, зв'язаних з незаконним проникненням у житло. У одній тільки Німеччині щорічно здійснюється близько 130000 крадіжок. Згідно проведеному в Німеччині дослідженню, найбільш часто злочинці проникають в житло через вікно - в 80% випадків. Подібна статистика свідчить про необхідність додаткового оснащення віконних конструкцій від злому. Необхідність дооснащення віконної конструкції для більшої безпеки підкреслює той факт, що правопорушників часто зупиняє сам факт наявності заходів безпеки - майже половина спроб злому припиняється, якщо злочинець стикається із спеціальним технічним оснащеням.

Традиційний спосіб встановлення грат на вікнах має істотний недолік - неестетичний зовнішній вигляд. Сучасною альтернативою гратам являється так зване протизламне вікно, тобто світлопрозора конструкція, що перешкоджає кримінальному злому. Оскільки найчастіше правопорушники прибігають до віджимання стулки, віконна фурнітура є основним елементом, що забезпечує стійкість віконної конструкції до злому
 
Класи протизламності

Клас захисту 1 (RC-1) : Базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем і так далі. Протизламні замочні планки, відповідно і кутові перемикачі з протизламними цапфами, що мають грибоподібні і регульовані по висоті голівки, захищають Ваше вікно або балконні двері від віджимання по чотирьох кутах стулки. Захист від висвердлювання і ручка із замком додатково збільшують клас захисту.

Клас захисту 2 (RC-2) : Захист проти таких інструментів як викрутка, плоскогубці або клини. Грунтується на 1-му класі. Протизламні замочні цапфи по периметру стулки додатково посилюють конструкцію вікна. Це означає, що фурнітура і віконна рама витримують посилені навантаження.

Клас захисту 3 (RC-3) : Захист від злому з використанням монтировки і лому. Додатково до вже наявних в класах захисту RC-1 і RC-2 протизламним цапфам додаються протизламні замочні цапфи на кутовому перемикачі і ножицях на стулці.